Sütaş Mart ayı personel alımı 2020

Sütaş Mart ayı personel alımı ilanları yayınlandı

Sütaş açık iş ilanları ( ilanlar değişiklik gösterebilir )

Genel Başvuru Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ** Tüm Türkiye

Veteriner Hekim Aksaray

Veteriner Teknikeri (Karacabey)

Distribütör Satış Yöneticisi – Adıyaman

İnsan Kaynakları Uzmanı – Bursa / Karacabey

Eğitim Operasyon Memuru

KALİTE KONTROL LABORANTI – AKSARAY

İnsan Kaynakları ve İç Hizmetler Müdürü

Medya Planlama ve Satın Alma Uzmanı

Üretim Operatörü – Tire

Muhasebe Uzmanı – Karacabey

Müşteri Kanal Mali Analiz Uzmanı

Yönetim Sistemleri Uzmanı

İnşaat İşleri Uygulama Uzmanı

Stajyer Mühendis

Dolum ve Paketleme Ekipmanları Müdürü

Denetim Uzmanı

Organize Perakende Kanalı Satış Yöneticisi – Bursa

Sütaş Hakkında

Ailem Selanik’in Drama bölgesinden Lozan Antlaşması’nın nüfus değişimi sırasında önce Aydın’a, sonra Harmanlı Köyü’ne geldi – adı Karacabey’deki Kirmikir idi. Babam Celaleddin Yılmaz, iki yıl içinde köy konseyinin bir üyesi oldu, daha sonra köyün başına seçildi ve 17 yıl görev yaptı.

Saygın bir adam ve saygın bir yönetici olan babam, çiftçiliğin yanı sıra hayvancılıkla uğraştı.

Hayvancılık işimiz ve babamın köy muhtarı olması nedeniyle Bursa’da büyük bir sütçü sahibi ile dostluk ve iş ilişkimiz oldu. Babam bölgedeki işleriyle ona yardım ediyordu ve köyümüzdeki süt çiftliğine süt sağlıyordu.

Bu kişi 1958’de babamı Bursa’dan aradı ve onun adına Karacabey Damızlık Çiftliği ihalesine teklif vermesini istedi.

Babam 25 bin liralık geçici teminat yatırdı ve daha sonra ihaleye davet edildik. İhale gününde babam ve ben damızlık çiftliğine gittik ve uzun ve zorlu bir müzakere sürecinin sonunda ihaleyi temin ettik. Ertesi gün babam ofisinde çalışırken, telefon 11:00 civarında çaldı. Karşı taraf telefonda ne derse desin, babam çok kızdı ve konuşurken kızdı. Sonunda, “Ben Kirmikir’den Celaleddin’im, adamım! Asla sözüme geri dönmem!”

Ondan ihaleye katılmasını isteyen babamın arkadaşı, artık sütü almak istemedi ve teminattan vazgeçmeye karar verdi. Babamın adına yatırdığı teminatı ödeyeceğini söyledi. Ama babam, başka birinin adına olsa bile, sözüne geri dönmekle baş edemedi. Durumu Karacabey Damızlık Çiftliği yöneticilerine, Karacabey halkına, karısına ve arkadaşlarına açıklayamayacağını düşündü ve sözleşme için gerekli olan her şeyi yapmaya karar verdi.

İhale şartlarına göre, bir yıl boyunca her gün 4 ton süt almak zorunda kaldık. Ama paramız yoktu, kaplarımız yoktu, ne ustalar ne de çıraklar. Ancak başka yolu yoktu, Kirmikir’den Celalettin ertesi güne kadar dört ton süt almak zorunda kalacaktı.

Babam süt çiftliği işine biraz aşinaydı. Bir arkadaşımızın sütünü kapatıp ustalara çağırdık. O zaman peynir koyun sütünden yapılmış ve insanlar bu tada alışıklardı. “4 ton inek sütü ile ne yapacağız?” Diye düşünmeye başladık. Sonunda kaşar peyniri üretmeye karar verdik. O zaman ismimiz “Yılmaz Kaşarları” logomuz YK idi.

O dönemde 1974’dü. Türkiye’de anonim şirket kurma çabaları yaygındı.

O zamanlar Karacabey Ticaret Borsası’nın kuruluşunda çalışıyordum. Bu vesileyle tanıştığım borsa komiseri Metin, anonim şirket kurmamı teşvik etti. Büyük bir coşkuyla 1975 yılında şirketi kurduk ve Sütaş adını verdik.

Kalite bizim önceliğimizdir. Sütaş’taki kalite yönetim sistemi, müşteri memnuniyetini sağlamak için etkin izleme ve ölçüme dayanmaktadır. İlk önceliğimiz proaktif davranmak, yani bir sorun ortaya çıkmadan önce önlemektir.

Kalite bizim önceliğimizdir.
Sütaş , tüm operasyonlarında ISO 9001: 2015 ve FSSC 22000 ile uyumlu etkin kalite yönetim sistemlerinin uygulanmasıyla sürdürülebilir gıda güvenliği ve kalite performansı sağlamaktadır .

Kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerimiz İyi Hijyen Uygulamaları (GHP), İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ve İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) gibi önkoşul programlarını içerir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sütaş’ta kalite sadece üretim sürecinde değil, süt gibi değerli ve kırılgan bir gıda için gerekli olan tedarik ve dağıtım zincirinin tamamında da yönetiliyor.

Sütaş, öğrencilere ve süt üreticilerine daha kaliteli süt üretimi için sürekli olarak ücretsiz eğitim vermektedir.

Sütaş’ın bakış açısı , sütün niteliğini korurken en hijyenik şartlarda işlemek, doğal olarak lezzetli süt ürünleri üretmek ve soğuk zinciri kırmadan en sağlıklı, en uygun ambalajdaki masalara ulaştırmaktır. .

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Sütaş olarak bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, en yeni trendleri takip ediyor, yeni ve değişen mevzuatı izliyor ve gözden geçiriyoruz. Amacımız , ürün gerçekleştirme sürecinin tüm aşamalarında etkin bir gıda güvenliği yönetiminin uygulanması ile müşterilerimize ve tüketicilerimize ” güvenli gıda ” sunmak ve sürekli iyileştirme ile sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

En kaliteli sütü tedarik ediyoruz, en yüksek hijyen standartlarına uygun olarak üretiyoruz ve en doğal ve lezzetli ürünleri üretmek için en gelişmiş üretim teknolojisini kullanıyoruz.

5996 sayılı Veterinerlik Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Yasası’na tam olarak uyum sağlayan Sütaş, tedarik zincirinin başlangıcından başlangıcına (tablosuna) kadar uzanan tüm adımları, ” Çiftlikten Sofraya. ”

GMP (GMP İyi Üretim Uygulamaları) , ürünlerin gıda güvenliği, kalite ve yasal gereklilikleri karşılamasını sağlayan bir sistemdir. Bu kurallar grubu, Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin ana bileşenlerinden biri olan HACCP sisteminin önkoşul programlarıdır. Sütaş GMP 1975’ten itibaren gelişti ve gıda güvenliği yönetim sisteminin en önemli yönleri haline geldi ve üretim sistemimiz için vazgeçilmez oldu.

Mayıs 2014’te Sütaş, mevcut Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminden daha güçlü GMP yönetimi sağlayan FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine dönüştürdü.

Sütaş’ın kalite kontrol sistemleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan resmi analizler ile FSSC 22000 sistemimizi belgeleyen Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan denetimler ve analizlerle teyit edilmektedir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Karacabey ve Aksaray tesislerimiz için verilen onay sertifikaları, üretim koşullarının 5996 sayılı Veterinerlik Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun olduğunu teyit etmektedir.

BELGELERİMİZ

1999: TS EN ISO 9002 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

2002: TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

2002: TS EN ISO 13001 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

2007: TS EN ISO 13001 Sertifikası, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası’na dönüştürüldü

2012: TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Sertifikası

2013: TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

2014: TS EN ISO 22000 Sertifikası, FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası’na dönüştürüldü

2015: TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

https://www.kariyer.net/firma-profil/sutas-sut-urunleri-a-s-9087-33965#tblFirmaIlanlari

( ADRESİ KOPYALAYIP TARAYICINIZA YAPIŞTIRINIZ )

https://haber.ilan365.com/sutas-2020-mart-ayi-personel-alimi-ilanlari-yayinlandi/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*