2020 Mart ayı personel alımı yapacak kurumlar listesi açıklandı! İşte bilgiler…

Mart ayı personel alımı yapacak kurumlar listesi açıklandı. Farklı kamu kurumları gerek Türkiye İş Kurumu işkur üzerinden gerek kamu ilanları adresi üzerinden Mart ayı personel alımı ilanlarını yayınladı. Mart ayında bir çok kamu kurumu kurum içi ve dışı personel alımı yapacak olup, hangi kurum kurum dışı, hangi kurum kurum içi işçi personel alımı yapacak ve alımlarda hangi kurum KPSS’siz alım gerçekleştirecek tüm detaylar haberimizde verilmiştir.

Mart ayı personel alımı yapan kurumlar açıklandı!

Sahil güvenlik komutanlığı, Nallıhan sosyal yardımlaşma ve dayanışmak vakfı, Konak sosyal yardımlaşma ve dayanışmak vakfı, Yalova üniversitesi,  Meteoroloji genel müdürlüğü eski hükümlü, Muğla Muttaş, Kocaeli TÜBİTAK BİLGEM, İstanbul Beyoğlu Dönüşüm Konut İmar engelli, TÜBİTAK MAM Kimyasal Teknoloji Enstitüsü, Çorum Uğurludağ SYDV, İzmir Konak SYDV,  TÜBİTAK ULAKBİM, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Personel A.Ş., Afyonkarahisar Sultandağı Soğuk Hava Deposu, Kastamonu İl Özel İdaresi Personel, Çanakkale Kentsel Hiz. Müh. Müt. Tic. San. A.Ş., Ankara Nallıhan SYDV, Bursa Besaş Bursa Ekmek, İzmir İzelman Genel Otopark Özel Eğitim  İzmir İzenerji İnsan Kay. Bak. On.Güv. Hizm.İlaç., Yalova Yabeltaş Tic. A.Ş., İzmir Karaburun Beld. Pers. Ltd. Şti, Antalya Kemer Belediyesi Per.  ve Sivas Akıncılar SYDV gibi kurumlar Mart ayı içerisinde işçi alımı yapacaklarını açıkladı.

Mart ayı belediye işçi alımı ilanları yayınlandı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Çanakkale Eceabat Belediyesi, Kestel Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Manisa Turgutlu Belediyesi, Sivas belediye başkanlığı, Sivas akıncılar belediye başkanlığı, Fatih belediyesi, Olur belediyesi, Atkaracalar belediyesi, Mengen belediyesi, Kemer belediyesi ve İmamoğlu belediyesi Mart ayında işçi alacaktır.

KPSS şartı olmadan işçi alımı yapılacak!

Türkiye iş kurumu üzerinden verilen ilanlar neticesinde bazı kamu kurumları kurum dışı işçi alımı yapacaklarını ve bu alımlarında kpss şartı aranmayacağı açıklandı. KPSS şartsız işçi alım ilanları için haberimizde verilen adrese giderek ilanları inceleyebilirsiniz.

Başvuru şartları nedir?

Her bir kurumun kendine özel ilan yayınladığı için başvuru şartları da birbirinden farklıdır. Sizlerde ilanların başvuru şartlarını incelemek için aşağıda verilen bağlantıları kullanarak ilanlara ulaşabilir ve detaylarından başvuru şartlarını ve diğer bilgilerini öğrenebilirsiniz.

KPSS’siz işçi alımları için tıklayın

Diğer ilanlar için tıklayın

Diğer ilanlar için verilen sitenin ” arama ” kısmına istediğiniz kurumun adını yazarak ilanları bulabilirsiniz. Arama kısmı sadece masaüstü sürümde gözükmekte olup, en çok okunan, en çok yorumlanan ilanlar içerisinden de ilanları incelemeniz mümkün olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*