Anasayfa » Yerel » Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürüne Saldırı
Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürüne Saldırı

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürüne Saldırı

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde, Uzuköprü İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tekin alkollü mekanda yaptığı asayiş uygulamasında saldırıya uğradı.

Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde gece yarısından sonra meydana gelen olayda Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tekin ve beraberindeki 2 polis memuru ile alkollü bir mekanda yaptığı asayiş uygulaması sırasında alkollü şahıslar tarafından saldırıya uğradı.

Mustafa Tekin ve beraberindeki polis memurları  alkollü mekandaki 3 kişiye kimlik sorgulaması uygulaması sırasında tartışma çıktı. Tartışma sonucu alkollü olduğu tespit edilen 3 şahıs Mustafa Tekin ve beraberindeki 2 polis memuruna saldırdılar. Saldırı sırasında Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tekin ve 2 polis memuru  yaralandı. Mustafa Tekin ve 2 polis memuru olay yerine gelen ambulanslarla Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılırken durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Soruşturma Sürüyor

Mustafa Tekin ve 2 polis memurunun saldırıya uğradığı mekana yaklaşık 15 polisle operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda saldırıyı gerçekleştirdikleri tespit edilen 3 kişi yakalanarak sorgulanmak üzere Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüler. Olay ilgili soruşturma devam ediyor.

Yazar Hakkında: Editör
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com