Anasayfa » Yerel » Albayrak Çerkezköy Yatırımlarını İnceledi
Albayrak Çerkezköy Yatırımlarını İnceledi

Albayrak Çerkezköy Yatırımlarını İnceledi

Trakya illerimizden olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile ilçede yapılan ve yapımı süren çalışmalara inceleme yaptı.

Çalışma yerlerini ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak, İlçe Belediye Başkanı Vahap Akay ile , ilçede yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları denetledi. Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), Çerkezköy Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve yapımı devam eden projeleri incelemek için yapım yerlerine kadar gitti.

Çalışmalar ile ilgili güncel bilgileri öğrendi

Çerkezköy ilçesine yapılan yatırımları inceleme programı bünyesinde Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a ziyarette bulundu. Başkan Kadir Albayrak, yapılan çalışmaların güncel durumu ile ilgili bilgi edindi. Gerçekleştirilen toplantının ardından Başkan Kadir Albayrak, Başkan Akay, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, meclis üyeleri, kurum amirleri ve basın mensuplarıyla birlikte proje alanları ziyaretinde bulunarak çalışmaları yerinde inceleme fırsatı elde etti.

Yazar Hakkında: Ferda Yakın
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com