Anasayfa » Yerel » Adana’da Yapılan Operasyonda Emniyet Müdürünü Bile Şaşırtan Detay
Adana’da Yapılan Operasyonda Emniyet Müdürünü Bile Şaşırtan Detay

Adana’da Yapılan Operasyonda Emniyet Müdürünü Bile Şaşırtan Detay

Adana’da bu akşam saatlerinde düzenlenen huzur operasyonunda iki şüphelinin üzerinden polisi dinledikleri telsiz bulundu.

Adana’da şehrin 45 ayrı noktasında bin 300 polisle gerçekleştirilen huzur operasyonunda iki şüphelinin üzerinden asayiş kanalını dinledikleri telsiz bulundu. 2 şahısın üzerinden polis telsizi çıkması polisleri ve Adana İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı şok etti. Zanlılar üzerinde bulundurdukları telsizle polis kanalını dinlemediklerini izci kanalına gidecekleri için yanlarında telsiz bulundurduklarını ifade ettiler.

Adana İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ın bizzat ilgilendiği operasyona asayiş, terör, narkotik ve kaçakçılık şube müdürlüklerinde görevli toplam bin 300 polis katıldı. Polis helikopterlerinin de havadan destek verdiği operasyon kapsamında Adana’da yer alan eğlence mekanları ile halka açık yerlerde GBT uygulaması yapıldı.

Çok Sayıda Suç Unsuru Bulundu

Huzur operasyonu kapsamında 18 adet ruhsatsız tabanca ile tabancalara ait olduğu tespite edilen 18 şarjör ile 71 adet dolu fişek bulundu. 2 adet sallama diye adlandırılan kesici alet, 16 bin 529 uyuşturucu hap, satışa hazır 42 gram esrar maddesi ele geçirildi. Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız operasyonların ara vermeden devam edeceğini belirtti.

Yazar Hakkında: Editör
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com