Anasayfa » Yaşam » Meteoroloji’den İstanbul’a Uyarı
Meteoroloji’den İstanbul’a Uyarı

Meteoroloji’den İstanbul’a Uyarı

Meteroloji Genel Müdürlüğü İstanbullulara soğuk hava uyarısında bulundu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada perşembe günü itibariyle İstanbul’da hava sıcaklıklarının 3 dereceye kadar ineceğini açıkladı. Hafta sonu ise İstanbulluları soğuk havayla beraber şiddetli yağış bekliyor. Geçtiğimiz hafta, yazdan kalma günler yaşayan İstanbulluları bu hafta soğuk hava bekliyor. Bu hafta içi 15 derece dolaylarında olan sıcaklıklar perşembe gecesi itibariyle 3 dereceye kadar düşecek.

İstanbul da Kasım ayı boyunca sıcaklık değerlerinin mevsim normallerinin altında seyretmesi bekleniyor. Kasım ayının ilk haftası 10- 11 derecelik sıcaklık değeriyle İstanbullular yazdan kalma günleri bir müddet yaşamıştı. Ancak bu hafta perşembe gecesi itibariyle sıcaklık değerlerinin 3 derecelere kadar düşmesiyle İstanbulluları soğuk günler bekliyor.

İstanbul’da 5 Günlük Hava Durumu

Perşembe günü itibariyle soğuk ve bulutlu geçecek haftanın ardından İstanbulluları hafta sonu yağmur bekliyor. Bir süre mevsim normallerinin altında seyredecek olan sıcaklıklar mevsim normallerinin altında bir müddet seyrettikten sonra tekrar mevsim normallerine tekrardan geri gelmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında: Editör
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com