Anasayfa » Spor » Yusuf Erdoğan Rest Çekti
Yusuf Erdoğan Rest Çekti

Yusuf Erdoğan Rest Çekti

Beşiktaş’ın Gökhan Töre’nin sakatlanmasının ardından resmen ilgilendiği Yusuf Erdoğan, kulübü Trabzonspor’a rest çekti.

BIRAKIN GİDEYİM

Beşiktaş’ta forma giymek istediğini ve Şenol Güneş ile çalışmak istediğini Trabzonspor yönetimine ileten Yusuf Erdoğan, “Bırakın Beşiktaş’a gideyim. Bonservisimde indirim yapmanızı istiyorum. Kendime yeni bir sayfa açmak için bu benim için büyük bir şans” dedi.

Yusuf Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından ise Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın biraz daha konuya ılımlı yaklaştığı öğrenildi.

ERSUN YANAL “GİDEBİLİR” DEDİ

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan’ın gitmesini hiç istemediğini her seferinde tekrarlasa da Teknik Direktör Ersun Yanal hiç öyle düşünmüyor. Tecrübeli Teknik Direktör Ersun Yanal ise Yusuf Erdoğan için “Aynı bölgede bir çok aynı tarz oyuncumuz var. Kendisine şans doğacağını düşünmüyorum. İstiyorsanız, gönderebilirsiniz. Zaten kendisi kafasında burayı bitirmiş durumda. Bize verim vereceğini düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın ve Teknik Direktör Şenol Güneş’in ısrarla istediği Yusuf Erdoğan için Beşiktaş yönetimi, önümüzdeki günlerde son bir görüşme yapacak. Siyah-Beyazlılar, Yusuf Erdoğan için oyuncuya 1.3 milyon Euro bonservis bedeli teklif edecek.

Yazar Hakkında: Hakan Çınar
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com