Anasayfa » Siyaset » Cumhurbaşkanı Erdoğandan Açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Norveç’teki NATO tatbikatı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Düşman tablosu diye bir tablo koymuşlar ve Atatürk’ün resmi bir tarafta da şahsımın ismi var. Bu haber gelince Genelkurmay Başkanımız ve AB’den sorumlu bakanımız da Kanada yolundaydılar. Bizi yoldan aradılar, böyle böyle dediler. Bu da NATO tatbikatı. 40 askerimiz var. “Biz bu askerimizi çekme kararı verdik. Çekiyoruz” dediler” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun SGK açıklamalarına yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ben buradan tüm milletime, rakamlarla bu zatın SGK’nın başında olduğu dönemi açıklıyorum. “Ben SSK’yı 2 milyar zarar uğrattım” diyor. Siz, SGK’yı 20 milyar zarara uğrattınız diye bize laf geveleyip duruyor. Öyle bir bilmez ki kendi dönemindeki 2.5 milyar zararın bugün TÜFE hesabı ile 42 milyara geldiğinden dahi bu zatın haberi yoktur” dedi.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Mesele memleket meselesi olduğunda, davanın geleceği olduğunda hemen hemen tüm arkadaşlarımız takdire şayan bir sadaketle hareket etmişlerdir.  Biz hasbi oldukça, samimi oldukça, çalıştıkça, ürettikçe milletimiz de bize sahip çıkmayı, desteklemeyi sürdürecektir. Bizi diğer partilerden ayıran en önemli özellik işte bu ruhtur. Sakın ha, dedikodulara, sağda soldaki fiskoslara kulak asmayın. Biz işimize bakacağız, yolumuza devam edeceğiz. Bizim ülkemizde yapacak çok işimiz var, alacağımız çok büyük mesafeler var. Allah’ın izni ile milletimizin bize olan sadakati de artacaktır. İnşallah 2019’da da bu çizgimize sıkı sıkıya sarılarak gireceğimiz tüm seçimlerden başarı ile çıkacağız.

Yazar Hakkında: İbrahim Taşıyan
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com