Anasayfa » Magazin » Yeni İnternet Fenomeni Adem Aydoğan Neler Yapmış
Yeni İnternet Fenomeni Adem Aydoğan Neler Yapmış

Yeni İnternet Fenomeni Adem Aydoğan Neler Yapmış

1991 Samsun doğumlu Adem AYDOĞAN, yakın zamanda webmaster dünyasının bilinen isimlerinden biri olmayı başardı. Sarf ettiği, yoğun çabalar ve çalışmalar neticesinde birçok haber sitelerini yönetmeye başlamış ve belirli seviyelerde başarıya ulaşmıştır. İnternet gazetesi olan “aktifbaber.biz” sitesinin kurucusudur. 15 temmuz darbe girişimi sonrası kapatılan “aktifhaber.com” sitesinin ( FETÖ) terör örgütünü yansıtan bir haber sitesi olduğu kesinleştikten sonra “aktifhaber.biz” yükselişe geçmiştir.

Finansal destek ve bilgileri içeren bilgi sitelerini kurarak insanlara kredi ve banka kredileri hakkında detaylı bilgiler sunan Adem AYDOĞAN, Türkiye’de bulunan resmi bankaların kredi koşularını anlaşılır bir şekilde insanlara sunmuştur. Dolayısıyla edindiği bilgiler dahilinde ve krediler hakkındaki faydalı bilgileri “finans-kredi.com’’ sitesinde yayınlamıştır.

Sinema ve dizi oyuncularını yakından tanıyan ve çoğu zaman iletişim içerisinde olan Adem AYDOĞAN, birçok ünlü isim ile yakından temas  ve samimiyeti bulunmaktadır. İşletme sektöründe de boy gösteren Adem AYDOĞAN, sinema sektörüne de yakından ilgilenen ve içinde olan kişilerden birisidir. İçinde bulunduğu sektörlerde azimli başarıya ulaşmasını bilen bir kişiliğe sahip olan Adem AYDOĞAN, “Ben her zaman kendi inanmak istediğim ve başarılı olduğunu düşündüğüm sektörler içerisinde yer almayı tercih ederim. Bütün bunları yaparken insanlara da faydam dokunduysa ne mutlu bana” diye açıklamada bulundu.

Aşağıda bir kaç ünlü isimle olan fotoğrafları yer almaktadır.

Adem ile Görkem Sevindik
Adem ile Çiğdem Batur
Adem ile Tuğba Altıntop
Adem ile Emre Aydın
Yazar Hakkında: İbrahim Taşıyan
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com