Anasayfa » Güncel » Sahte Estetikçi Yakalandı
Sahte Estetikçi Yakalandı

Sahte Estetikçi Yakalandı

Adana’da 4 kişiye dolgu ve botoks yaptığı sebebiyle tutuklandıktan sonra cezaevinden firar eden sahte estetikçi, tekrar yakalandı. Verdiği ifadede, mahkumların baskısına dayanamadığı için kaçtığını iddia etti.

Yunanistan’a kaçacaktı

Adana’da kendisinin doktor olduğunu söyleyerek, aralarında bir hemşirenin de olduğu 4 kişiye dudak dolgusu ile botoks yaptığı gerekçesiyle yargılanan, hırsızlıktan hükümlü bulunduğu ceza evinden kaçtıktan sonra Yunanistan’a kaçma hazırlığı içinde bulunan kuaför Soner Gülnaz, kendisi için özel olarak kurulan polis ekibi tarafından firarından 5 gün sonra ele geçirildi.

Kaçtı, tekrar yakalandı

Elde edilen bilgiye göre, Adana 3. Asliye Ceza Mahkemesinde “Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun’a Muhalefet”, “Dolandırıcılık” ve “Yaralama” suçlarından tutuklu olarak yargısı görülen kuaför Soner Gülnaz, 1 Ağustos’taki duruşmada sderbest bırakıldı. Gülnaz, başka bir suçtan hükümlü olduğundan serbest bırakılmadı. Hırsızlıktan hakkında kesinleşmiş 5 yıl 3 ay hapis cezası olan Soner Gülnaz, Denetimli Serbestlik Yasası’na göre cezasının kalan kısmını çekmesi için Adana Açık Ceza İnfaz Kurumu’na sevk edildi. 10 Ağustos akşamı cezaevi yoklamasında firar ettiği anlaşılan Gülnaz hakkında yakalama kararı çıkarıldı ve günler sonra tekrar yakalandı.

Yazar Hakkında: Burak Aygün
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com