Anasayfa » Güncel » Emine Erdoğan Vaiz ve Vaizeleri Ağırladı
Emine Erdoğan Vaiz ve Vaizeleri Ağırladı

Emine Erdoğan Vaiz ve Vaizeleri Ağırladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Cumhurbaşkanlığı konukevinde vaiz ve vaizeleri kabul etti. Diyanet İşleri Bakanlığı’na bağlı olan ve Aile ve Dini Rehberlik Bürolarında görev yapmak üzere bu yıl atanan vaiz ve vazielerle yemek yiyerek sohbet etti.
Emine Erdoğan Cumhurbaşkanlığı konuk evinde Aile ve Dini Rehberlik Bürolarında görev yapmak üzere bu yıl atanan vaiz ve vazieleri ağırladı.

“Fetö’nün açtığı yaraları siz onaracaksınız”
Çoğunluğu vaizelerden meydana gelen görevlilerle bir araya gelen Emine Erdoğan, Ankara’da Temmuz ayında aldıkları hizmet içi program kapsamında son haftada gerçekleştirilen yemekli konuşmada, Topluma ve manevi hayata yönelik yapacakları hizmetler için vaize ve vaizlere teşekkür ederek başladı.
Aile içerisinde bağların güçlendirilmesi ve aile içindeki bazı sorunların çözümleri için çok önemli bir görevde bulunduklarını söyleyen Erdoğan, vaiz ve vaizelerin modern yaşamda sığınak olan aile ortamı ve o ailedeki bireylerin karşılıklı yetiştirilmeleri için çok önemli ve büyük görevler üstlendiklerini söyledi. FETÖ’nün açtığı yaraları siz onaracaksınız” diyerek konuşmasına devam eden Emine Erdoğan, “Gençleri din adı altında terör faaliyetleri yapmaktan çevirmek en asli görevinizdir” dedi.

Yazar Hakkında: Burak Aygün
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com