Anasayfa » Güncel » Alışveriş Sitesi Bir Çifte Yanlışlıkla Esrar Gönderdi
Alışveriş Sitesi Bir Çifte Yanlışlıkla Esrar Gönderdi

Alışveriş Sitesi Bir Çifte Yanlışlıkla Esrar Gönderdi

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden olan Amazon, Amerikalı Birleşik Devletlerinde bir çifte yaklaşık 30 kilo esrar gönderdi.

Online alışveriş sitesi Amerikan Birleşik Devletlerinde Orlando’lu bir çifte yanlışlıkla yaklaşık 30 kilo esrar gönderdi. Amazon adlı alışveriş sitesinden plastik koruması sipariş eden Orlando’lu çift siparişler geldiğinde paketin normal ağırlığından fazla olması üzerine durumdan şüphelenmeye başladı. Kutuyu açtıklarında ise çift şaşkınlı yaşadı. Çift paketi açtığında çok ağır bir kokuyla karşılaştılar. Gelen kutuyu açıp incelemeye başlayan çift içinde esrar olduğunu farketmeleri üzerine durumu hemen Orlando polisine ihbar ettiler.

Karşılaştığı durumdan tedirgin olan Orlandolu çift polislerden koruma talebi bulundu. Polis ekiplerinin Amazona haber vermesi üzerine Amazon yanlış paket gönderdiği çifte 150 dolarında hediye çeki gönderdi. Fakat çift müşterinin güvenliğini düşünmedikleri için hediye çekini reddederek alışveriş sitesine mahkeme açtı.

İşbirliğine Hazırız

Amazon yetkilileri paketten esrar çıkması üzerine şirket içinde soruşturma başlatarak sorumluları aramaya başladı. Ayrıca polis ekiplerininde olayla ilgili soruşturması sürüyor. Amazon yetkilileri yaptığı açıklamada olayla bağlantılarının olmadığını polis ile işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Yazar Hakkında: Editör
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com