Anasayfa » Güncel » Aldatmanın Sonu Cinayetle Bitti
Aldatmanın Sonu Cinayetle Bitti

Aldatmanın Sonu Cinayetle Bitti

İzmir’de evli ve bir çocuk annesi olan S.D.’nin bir süre önce akrabası O.P. ile ilişki yaşamaya başladığı öne sürüldü. Eşi ise durumu fark edince dehşet saçtı.

Bıçakladıktan sonra kayıplara karıştı

İzmir’in Kemalpaşa İlçesi’nde yaşayan, gizli ilişki yaşadıkları iddia edilen 1 çocuk annesi 35 yaşındaki S.D. ve 22 yaşındaki O.P., elde edilen bilgilere göre kadının kocası ve yakınlarınca bıçaklandı. Pala hayatını kaybederken, ağır şekilde yara alan S.D. tedavi altına alındı. Cinayetle alakalı3 kişi gözaltına alınırken, S.D.’nın eşi 40 yaşındaki Seracettin D. kayıplara karıştı.

İddiaya göre kaçacaklardı

Hazin olan,16.30 sıralarında, Kemalpaşa İlçesi Nazarköy yakınlarında cereyan etti. Torbalı’nın Özbey Mahallesi’nde yaşamını sürdüren evli ve bir çocuk annesi olan S.D., iddia edilene göre bir süre önce akrabası O.P. ile ilişki yaşamaya başladı. Durumdan şüphelenmeye başlayan Seracettin D.’nin, sürekli eşiyle tartıştığı bildirildi. O.P’nin askerden önce kadınla başlayan ilişkisi, elde edilen bilgilere göre dönünce de sürdü. O.P’nin 1 hafta önce askerden geri geldiğini ve S.D. ile birlikte kaçmaya karar verdikleri iddia edildi.

Yazar Hakkında: Ferda Yakın
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com