Anasayfa » Güncel » Adana’da Trafik Dehşeti
Adana’da Trafik Dehşeti

Adana’da Trafik Dehşeti

Adana’da yol verme sorunu sebebiyle kavgaya tutuşan dolmuş şoförü ile otomobil sürücüsü bıçak ve sopayla birbirine zarar verdi.

Tartışma kavgaya dönüştü

Yaşanan olay Seyhan ilçesi, Sümer Mahallesi, Bülent Angın Bulvarı’nda cereyan etti. Söylentilere göre, sabah saatlerinde Ertay Ö. otomobiliyle işe giderken, dolmuşun sürücüsü Koçak C. ile yol verme meselesi yüzünden kavgaya tutuştu. Şoför, yolcu taşısa da tartışma çıkınca aracını yol ortasında durdurup otomobil sürücüsünün yanına gitti. Bu olay  üzerine sürücüler birbirlerine küfrettiler ve bunun üzerine tartışma bıçaklı-sopalı kavgaya dönüştü.

Şikayetçi olmadılar

Otomobil sürücüsü bileğinden bıçakla hafif bir şekilde yara aldı. Dolmuş şoförü de sopayla yara aldı. Vatandaşların gözü önünde meydana gelen kavgada dolmuş şoförü kaçtı. Olay yerinde kalan otomobil sürücüsü, sinir krizi geçirerip dolmuşun tüm camlarını elindeki sopa ile parçaladı. Bunlar olurken bulvarda trafik sıkıştı. Olay yerine gelen polis ekipleri, araçları yol ortasından çekip trafiği kullanıma açtı. Sürücüler hastaneye giderek tedavi oldular. Sürücüler daha sonra polis merkezine alındı. Her şeye rağmen sürücülerin birbirlerinden şikayetçi olmadığı bilgisi elde edildi.

Etiketler:
Yazar Hakkında: Burak Aygün
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com